CÜZDAN

Cüzdan günlük yaşamda yanımızdan ayırmak istemeyeceğimiz önemli bir aksesuardır. Kadın erkek herkesin kaliteli bir cüzdan sahibi olmayı isteyeceğini söyleyebiliriz. 

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Cüzdan modelleri hemen herkesin zevkine ve ihtiyacına hitap edebilecek şekilde hazırlanmaktadır. Giyindegiyin.com online alışveriş mağazamızda beğeneceğiniz cüzdan modelleri ve cüzdan fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, alışverişinizi içinize sinerek yapabilirsiniz.

Erkeklerin cüzdan seçimi hem aksesuar olarak hem de sağladığı fayda açısından olur. Erkeklerin önceliği her zaman faydadır. İhtiyaçlarını görebilecek cüzdan modelleri üzerinde dururlar. Şıklık onlar için ikinci plandadır. Bu nedenle erkekler cüzdan modellerini değerlendirirken öncelikle faydalı olabilecek tasarımlar üzerinden dururlar. Bu nedenle cüzdan üreticileri erkekler için bu tür modellere ağrılık verirler. Özellikle içinde geniş bir şekilde kartvizit, kredi kartı taşıyabilecekleri kartlıkları olan cüzdan modelleri erkekler için ideal olanıdır.

Kadınların cüzdan seçimi ise genellikle şıklığın ön planda tutulduğu modeller arasından olur. Üreticilerin bayan cüzdan modeli koleksiyonu oldukça zengindir. Kadınlar cüzdan seçiminde markaya da önem verirler. Fakat bu noktada da şıklıktan ödün vermezler. Kalitenin marka ile özdeşleşmesi şıklıklarından taviz vermelerine yeterli olmaz.

Bayan cüzdan modelleri arasında en fazla tercih edileni fermuarlı olanlardır. Bu özellik kadınların yaşamını kolaylaştıran bir etkendir. Cüzdanda değerli eşyaların taşınmasını sağlar ve eşyaların kaybolmasını önler. Kadınların cüzdan seçiminde erkeklere göre daha büyük boyları tercih ettiğini de belirtelim. Ayrıca son zamanlarda kartlık cüzdan modelleri de kadınların ilgi odağı haline gelmiştir.

Cüzdan fiyatları marka, model ve kullanılan malzemeye göre değişebilir. Özellikle deri cüzdan modelleri dayanıklılığı açısından uzun süre kullanılabileceği için fiyatları biraz daha yüksektir. Çünkü deri cüzdanlar neme, suya, ısıya kısaca doğal koşullara dayanıklı olur. Bu nedenle erkek ve kadın cüzdan modelleri arasından deri olanları mutlak incelemelisiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.