Hızma

Hızma son zamanların yeni trendleri arasında yerini almıştır. Özellikle gençler arasından yaygınlaşan moda aksesuarlar arasında gösteriliyor. Gençler hızma modelleri, hızma kullanımı, hızma takma hakkında yeni bilgileri öğrenmeye çok istekli. 

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Giyindegiyin.com online mağazamızda çok rağbet gören hızma modelleri ve hızma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızma takmak, hızma kullanmak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir.

Hızma kullanmak isteyenler öncelikle bunu acı çekmeden yapabilirler. Kulak delme gibi hafif bir işlemdir. Hızma takıldıktan sonra sadece burnunuzda hafif bir fazlalık hissedebilirsiniz. Ancak bir hafta kadar bölgeye krem tatbik edilmelidir. Delinen bölgenin temiz tutulması ve bakterilere karşı korunması gerekir. Ayrıca ilk kullandığınız hızma modeli platin, titanyum ya da altın olmalıdır. İlk defa hızma taktığınız da gümüş ya da buna benzer metallerden yapılan hızma kullanırsanız bazı komplikasyonlar gelişebilir. Bu nedenle ilk kez hızma takacakların hızma modelleri arasından bu özelliklere sahip olanları tercih etmelidir.

Hızma modelleri altın, pırlanta taşlı gibi değerli malzemelerle üretilmiş olsa da hızma fiyatları uygun olur. Çünkü hızma oldukça küçük bir aksesuardır. Çok makul fiyatlara hızma alabilir ve kullanabilirsiniz. Hızmayı kullanmaya başladığınızda bir hafta kadar hızmanın yerinden oynatılmaması, döndürülmemesi gerekir. Bu süreden sonra hızmayı sizde hissetmeye başlarsınız. Bir süre sonra buna alışır ve rutin bir takı gibi algılarsınız.

Bu aksesuarı kullanan kişiler hızma taktıktan sonra çevresinde hızma kullanan kişileri daha kolay fark edebilir. Hızmanın bir küpeden, yüzükten farksız bir takı olduğunu görebilirler. Giyindegiyin.com sitemizde özellikle kullanımı en iyi olan ucu kıvrık L şeklindeki hızma modelleri içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Arkası vidalı olanlar ise rahatsızlık verebilir, düz olanların ise düşme riski fazladır. Seçiminizi bunlara göre yapabilir, en uygun hızma fiyatları ile aksesuarınızı alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.