Şal

Şal modaya önem verenlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini almıştır. Şal kullanımı sayesinde kıyafetlerdeki uyumu daha kolay yakalayabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 258 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 15 16 17

Rahat bir stil yaratmak, spor giyim tarzına önem vermek gibi yaklaşımları olanların şal modelleri ile arası bir hayli iyidir. 

Özellikle şalları salaş bağlama tarzında kullanarak istediğiniz imajı yakalayabilirsiniz. Kıyafetinizle uyumlu günlük ya da özel günlerde kullanabileceğiniz şal modelleri farklı markaların kreasyonlarında yer almaktadır. Hanımların şallara olan ilgisi nedeniyle markaların şal modellerindeki çeşitlilik te artmaya başladı. Ayrıca şal fiyatları da herkesin ulaşabileceği makul seviyelerdedir.

Şal modelleri arasında ipek şalların yeri her zaman ayrıdır. Daha hacimli ve tok bir duruşları vardır. İpek şalın dolgun duruşu ve yüze yapışmayan özelliği yanında çabuk kırışmasını ve bakımının zor olduğunu da dikkate almalısınız. Yaz sıcaklarında şal kullanma isteğiniz varsa ipek şal modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Serin tutacağı için sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinizle renk uyumu sağlamada, kombin yapmada en ideal seçimdir. Stilinizi daha çekici yapmanıza yardımcı olur.

Tek renk, desenli, düz modeller, motifli, ekose, çizgili şal modelleri ipek şalları daha çekici hale getiriyor. Şalları kombinleyeceğiniz kıyafetlerin seçimi ise sizlerin tarzınızı yansıtabileceğiniz önemli bir avantajdır. Kendinize özel bir stil oluşturabilirsiniz. Şal fiyatları % 100 ipek şal modelleri için yüksek olsa da ipek oranı daha düşük olan şallarda daha makul seviyededir.

Tafta şal modelleri ise fiyatlarının uygun olması ve ipek şal gibi duruşundan dolayı çok rağbet görmektedir. Kullanılan malzemenin yumuşak, hafif parlak olması şallara zengin bir görünüm verir. Ancak kullanılan kumaşın kaygan olması nedeniyle kullanımı biraz zor olur. Polyester şal fiyatları ise şal modelleri arasında en uygun olanıdır. Ayrıca desen zenginliği bakımından da avantaj sağlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.